HATİAB Yönetimi İTSO’yu Ziyaret Etti

0
74

itso-hatiab1Hatay İşadamları ve Bürokratları Derneği (HATİAB) Başkanı İbrahim Güder ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak Hatay ekonomisi ve turizmi ele alındı. Türkiye 2023 vizyonu Hatay kalkınma şurası ile ilgili açıklamalarda da bulunan HATİAB Başkanı İbrahim Güder; “Önümüzdeki yılın ilk aylarında Hatay iş dünyası ile ülkemizin önde gelen siyaset, bürokrasi, akademi ve iş dünyası mensuplarını bir araya getirerek, Türkiye’nin 2023 vizyonuna Hatay’ın sağlayacağı katkının en üst seviyeye çıkarılmasına yönelik stratejilerin ve yol haritalarının geliştirilmesine ve uygulanmasına vesile olacağına inanıyoruz. Hatay’ın kalkınması için buradayız ve el birliği ile Hatay’ı kalkındırmak ve daha ileriye götürme arzusundayız.

Hatay İlimizdeki tüm Sanayici İşadamlarımız, Bürokratlarımız, Turizm Seyahat Acentelerimiz, Belediye Başkanları ve Meclis üyeleri, (STK) Sivil toplum kuruluş temsilcileri de bu şehrin en önemli dinamikleri arasında yer almaktadır. İnşallah gerçekleştirmek istediğimiz bu projelerde Hatay’ın gelişmesi ve kalkınması için birlikte çalışmayı arzu ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında İstanbul’da fuar ve derneğimiz adına dergi çıkartma çalışmalarımız var. Genç ve profesyonel kadromuz ile Hatay turizminin canlanmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, HATİAB Başkanı Güder ve yönetimine çalışmalarında başarılar dileyerek; “İTSO olarak Hatay’ın sanayi ve turizm yönünden gelişmesine  katkı vermek adına bizlerde elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Hatay tarihi ile inanç turizmi ile önemli potansiyele sahip bir ilimiz. Bu bağlamda dernek olarak Hatay turizmine ve tanıtımına sağlayacağınız katkılar ve yapmış olduğunuz çalışmalarda önemli. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here