Hastaneler Arası ‘Ücretsiz Servis’ Hizmeti

0
77

hastane servisi1Yapılan Bu Hizmetten Memnun Kalan Vatandaşlardan Başkan Seyfi Dingil’e Teşekkür

İskenderun Belediyesinin kentimizde bulunan iki hastane arasında hizmete başlattığı ücretsiz otobüs seferleri vatandaşlardan büyük ilgi ve alaka görüyor. İskenderun Belediyesine ait olan ve ücretsiz verilen otobüs seferleri Devlet Hastaneleri arasında (Eski SSK Hastanesi ile Yeni Devlet Hastanesi) karşılıklı seferler yapıyor.

İskenderun Belediyesinin yapmış olduğu bu yeni uygulamadan memnun olduğunu dile getiren vatandaşlar; “Başkanımız Seyfi Dingil’e çok teşekkür ediyoruz. Belediyenin yapmış olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Çok iyi oldu, insanlar birbirini iterek oturuyorlardı. Ulaşımda ciddi sıkıntılar yaşıyorduk. Başkanımızdan Allah razı olsun, bu hizmeti bize sundukları için çok memnunuz” dediler.

Verilen hizmetten dolayı memnuniyetini dile getiren vatandaşlardan Bülent Sözer; “Ben hastaneye kendi aracımla gidip geliyorum ama aracı olmadığı için sıkıntı çeken insanları görüyordum, şimdi bu sorun çözüldü herkes çok memnun. Belediyenin iki hastane arasında verilen bu ücretsiz hizmetinden dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Merzan Bilgin adlı bir vatandaş ise verilen hizmetten dolayı Başkana teşekkür ederek düşüncelerini şöyle dile getirdi:

“İnsanlar sıkışarak zor bir durumda hastaneye gidip geliyordu. İki hastane arasında bir minibüsün hizmet vermesi yetersiz kalıyordu. Başkanımızdan Allah razı olsun bu sorunu çözdü ve vatandaşı rahatlattı.”

Hastane Çalışanları da Memnun

Hastaların yaşadığı ulaşım sorununu dile getiren hastane personeli ise; “Sayın Belediye Başkanına ve çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten insanların üzerinden büyük bir yükü aldılar. İskenderun Belediyesinin yapmış olduğu bu hizmet şimdi bir doktor görevi görüyor” şeklinde görüş beyan ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here