Hassa’nın Yeni Kaymakamı Görevine Başladı

0
94

hassa kaymakam3Hassa İlçesine atanan Kaymakam Mustafa Pala, görevine başladı. Siirt Vali Yardımcısı iken, İçişleri Bakanlığı’nın 02.09.2014 tarih ve 2014/1032 sayılı müşterek kararnamesi ile Hassa Kaymakamlığına naklen atanan, Kaymakam Mustafa Pala 8 Ekim 2014 tarihi itibarı ile görevine başladı.

Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, Hassa Belediye Başkanı ve kurum amirleri tarafından Hükümet Binası önünde karşılandı. Karşılamada; Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü N. Kemal Tan, Hassa Belediye Başkanı Abdurahman Demirel, Garnizon Komutan Vekili ve Sınır Bölük Komutanı Yüzb. Deha Karasimav, İlçe Jandarma Bölük Komutan Vekili J.Üst. Ahmet Seyhun, İlçe Emniyet Amiri Hasan Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bedirhan Umaç, Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Demir kurum amirleri ve oda başkanları hazır bulundu.

Protokol üyeleri ile makama geçen ve burada kendileriyle tanışan Kaymakam Mustafa Pala; “Devletimizin verdiği görevi ifa etmek üzere, Anadolu’nun bir köşesinden diğer köşesine gelmiş bulunuyoruz. İlçemiz Hassa, Coğrafi konum bakımından kritik bir noktadadır. Son günlerde çevremizde yaşanan üzücü olaylar, ilçemizi, bulunduğu konum gereği daha da önemli kılmaktadır. Çevremizde yaşanan bu kritik ve sıkıntılı süreci, inanıyorum ki, en kısa zamanda ülke olarak atlatacağız.

Görev süremiz içerisinde ilçemizin kalkınması ve huzurunun devamı için hep beraber gereken gayreti göstereceğiz. Çalışmalarımızı, emir komuta’dan ziyade ekip ruhu içerisinde kolektif bir anlayışla yürüteceğiz. İlçemizi bulunduğu bu günden daha da ileri götürmek için elbirliği ve işbirliği içerisinde çalışacağız” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here