Güvenlik ve Eğitim İstişare Edildi

0
14

Muhtarlarla Buluşma Toplantısı!

Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Dr. Polat Kara’nın başkanlığında “Muhtarlar ile Buluşma, Güvenlik ve Eğitim İstişare ve Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Muhtarların yoğun olarak ilgi gösterdiği toplantı, Çarşamba günü İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası [İTSO] ev sahipliğinde icra edildi.

Toplantıda, ilçemiz genelinde tüm mahallelerde asayiş, güvenlik ve huzurun temin ve tesisine ilişkin hususlar başta olmak üzere eğitim, sağlık, idari, teknik ve teknolojik vb. kamu hizmetlerinin işleyişi ele alındı. Mahalle muhtarları ile kurum müdürlerinin fikir ve önerileri de alınmak suretiyle detaylıca ve çözüm odaklı istişareler de bulunuldu.

Söz konusu toplantıya; Kaymakam Dr. Polat Kara’nın yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Vekili Ümit Edremitli, İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Yanmaz,kurum ve kuruluşlarımızın müdürleri, ilgili/yetkili kurum ve kuruluşların teknik ve idari birim yetkilileri ile demokrasinin mihenk taşları olan kıymetli mahalle muhtarlarımız katıldı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here