Günay CHP’den İskenderun Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

0
94

ümit günay1MKÜ Meslek Yüksekokulu öğretim üyesi Ümit Günay Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) İskenderun Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı. Parti binasında düzenlenen basın toplantısına CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl’ün yanı sıra çok sayıda belde belediye başkanı ve partililer katıldı.

İskenderun’a hizmet etmek için aday olduğuna vurgu yapan Günay; “Onurla ve gururla taşıdığımız altı oklu rozetimizi yapacağımız hizmetlerle halkımızın yakasına takmaya geldim. Akçay, Bekbele, Bitişik, Denizciler, Sarıseki, Karayılan, Azganlık ve tüm İskenderun halkının hakkını almaya geldim. Bugün buraya ön seçim sandığını koymaya geldim.

Halkın belediyesini halk ile beraber kurmaya geldim. Bugün buraya oyunu bozmaya geldim. Siyasette ölçü seçim kazanmaktır. Seçimi kazanmakta akılcı yapılan siyasette geçer. Örgütümüze ve partimizin emekçilerine saygı duyarak adaylarını seçmeleri için ön seçim sandığı koyacağız. Tüm değerlerimizle birlikte hazırladığımız Belen’den Erzin’e kadar Mega Kent İskenderun projesini hayata geçireceğiz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here