Grup Maçları İlimizde Oynanacak!

0
44

genç kızlar şampiyonaHatay Dumlupınarspor’un Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasındaki Rakipleri Belli Oldu!

2013 “Genç Kızlar” Türkiye Şampiyonası 55 takımın katılımıyla  29 Haziran-3 Temmuz 2013 tarihlerinde 12 ayrı ilde yapılacak grup maçları ile başlayacak. İlimizden şampiyonaya katılan ve rakipleri belli olan Hatay Dumlupınarspor, grup maçlarını ilimizde yapacak.

Hatay Dumlupınarspor, Yıldız Kızlar Şampiyonasında olduğu gibi Genç Kızlar Şampiyonasında da yer alacak. Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası karşılaşmaları Adana, Ankara, Aydın, Giresun, Hatay, İstanbul (2 grup), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Van ve  Zonguldak illerinde oynanacak. Karşılaşmalar tek devreli lig usulünde 4 takımlı 10 grup ve 5 takımlı 3 grup olmak üzere toplam 13 grupta yapılacak.

4 takımlı grupların maçları 29-30 Haziran ve 1 Temmuz 2013 tarihlerinde oynanacak. 5 takımlı grupların müsabakaları ise 29-30 Haziran ve 1-2-3 Temmuz 2013 tarihlerinde yapılacak.  4 takımlı grupları birinci sırada bitiren 10 takım ve 5 takımlı grupları birinci ve ikinci sırada tamamlayan 6 takım bir üst tura çıkmaya hak kazanacak.

16 takımdan oluşacak bir üst tur  ve sonrasında oynanacak maçlar tarafsız sahalarda tek maç eleme usulünde oynanacak. Kura çekiminde aynı gruptan gelen takımların eşleşmesine müsaade edilmeyecek. Bu karşılaşmaların programı daha sonra ilan edilecek.

İlimizde de oynanacak olan grup maçlarında yer alan Hatay Dumlupınarspor’un rakipleri bunlar; Mersin Camspor, Mersin Gençlerbirliği Spor ve Hatay Sümerspor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here