“Görüş ve Önerileriniz Bizler İçin Çok Önemli”

0
23

Başkan Tosyalı, Şoför Esnafı İle Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Dünya Şoförler Günü nedeni ile İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odasına, İskenderun Dolmuş ve Minübüs Garajına ziyarette bulunarak şoför esnafı ile bir araya geldi.

Taşımacılık yapan esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasında ellerinden geleni yapmaya her zaman hazır olduklarını kaydeden Başkan Tosyalı; “İskenderun Şoförler Odası Başkanı Erol Akın’ı ziyaret ederek çok kıymetli şoför esnafımız ile bir araya geldik. Belediyemizin ulaşımı rahatlatmak adına yapmış olduğu çalışmalardan bahsettik.

Güzelçay bölgesinde çalışan şoför arkadaşlarımızı da ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledik. Son olarak Çay Mahallesinde bulunan İskenderun Dolmuş Garajında değerli şoför esnafımız ile bir araya gelerek sohbet ettik.

Belediye olarak her zaman esnaflarımızın yanında olduk olmaya devam edeceğiz. Sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemli. Taşımacılık yapan esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasında elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız. Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür. Sizlerin her zaman yanındayız. Bir sorununuz olduğunda bizlere bildirin. Gece gündüz görev başındayız” diye konuştu.

Başkan Tosyalı’ya Teşekkür

Başkan Fatih Tosyalı’nın ziyaretinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten şoför esnafları ise; “Başkanımızın ziyareti bizleri son derece memnun etti. Bölgedeki yolların asfaltlanması, kaldırımların ve parke yol çalışmaları biz şoför esnafı için çok önemli idi. Sağ olsun Başkanımız esnafımızın taleplerine kayıtsız kalmadı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Yollarımız şimdi daha güvenli ve güzel oluyor. Trafik akışı düzenli hale geliyor. Başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştu. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here