Gelişim Doktorlarından Miniklere Sağlık Taraması

0
104

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi sosyal sorumluluk projelerini kapsamda, anaokulu ve kreşlerde çocukların kontrol muayenelerini sürdürüyor.

Naciye-Suna-Oktay Tekin Anaokulu’nda yapılan kontrol muayenesinde 350 çocuğun muayeneleri itinayla yapılırken, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nin bu faaliyeti okul idaresi, öğretmen ve veliler tarafından da takdirle karşılandı.

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlarından Dr. Hüseyin Avni Solğun ile yine hastanenin başarılı hekimlerinden Dr. Muzaffer Gültekin tarafından gerçekleştirilen kontrol muayeneleri sırasında mevsimsel hastalıklara sıklıkla rastlandı.

Çocukların muayene sırasında sergiledikleri sempatik tavırlar Özel Gelişim Hastanesi Doktorları ve öğretim kadrosuna neşeli anlar yaşattı.

Birçok çocuk, tıp doktorluğuna olan ilgilerinden olsa gerek, muayene sırasında doktorların kulaklarındaki dinleme cihazı Steteskopu alarak kendi göğüslerini ve kalp atışlarını dinleyince kontrol muayenesi eğlenceli bir hale gelmiş oldu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here