Gelişim Bölge Halkının Kalbine Yatırım Yapıyor

0
330

Sağlık alanında yatırımlarına hız kesmeden devam eden ve bünyesinde bulundurduğu akademik kadroları ile uzman doktorlarla hastalara daha iyi hizmet verebilmek için çalışan Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, Doçent Dr. Adnan Celkan’la yaptığı atılımla Kalp ve Damar Cerrahisine verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Kısa bir süre önce Özel Gelişim Hastanesi’nde göreve başlayan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Adnan Celkan, neden Gelişim Hastanesi’ne geldiğini anlatarak kalp hastalıklarında erken teşhis ve tedavinin önemine vurgu yaptı.

İskenderun Gelişim Hastanesinin bölgenin önemli hastanelerinden biri olduğunu kaydeden Celkan, Gelişim Hastanesi’ni seçmesindeki en büyük neden olarak da, Kalp ve Damar Cerrahisi’ne verdiği önem olduğunu belirtti. Celkan; “Bölgede konum itibariyle birçok yerleşim merkezine yakın olması, merkezi bir konumda bulunması, bölgenin ilk kurulan özel hastanesi olması bu konuda ileriye dönük çok büyük yatırımlar yapması, planları olması bizi buraya getiren etkenlerin başında. Tabi ki Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi çok büyük emek isteyen, bir ekiple yapılabilen bir bölüm… Gelişim Hastanesi bu konuda çok büyük yatırımlar yaptı. İleriye dönük daha farklı şeyler yapabilme adına biz buradayız. Bölge insanına kalp hastalıklarıyla ilgili gerek Anjiyografi gerek cerrahi anlamda elimizden gelen her türlü imkanı sağlayacağımıza ben garanti veriyorum. Bölgede kalp hastalıkları maalesef yaygın karşılaşılan bir sorun. Biz bu sorunların çözümünde hastalara yardım etmek için buradayız. Kalp hastalığında saniyeler çok önemli, bu yönden bu hastanenin burada olması çok büyük bir şans. Hastalarımızdan bu hastaneye ve bu bölüme sahip çıkmalarını istiyoruz. Burada verilecek hizmetin son derece kaliteli olacağının garantisini veriyorum. Biz gece gündüz hizmete hazırız lütfen bize güvenin, kalbinizi bize emanet edin inanın pişman olmayacaksınız” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here