Festivalin Finalini Hadise Yaptı

1
456

hadise konser131. Uluslar arası İskenderun Turizm ve Kültür Festivali’nin son gününde ünlü sanatçı Hadise sahne aldı. Atatürk Anıt Alanı’nda düzenlenen halk konserini, İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek ve eşi Dr. Ümran Civelek, protokol mensupları ve on binlerce vatandaş dinledi. Hadise şarkıları ve şovları ile tüm İskenderun’u kendine hayran bıraktı.

Festivali kapsamında konser veren Hadise’yi 50 bin kişi izledi. Hadise, özel korumalarla sahneye çıktı. Kurşun geçirmeyen şemsiye taşıyan korumalar, konser boyunca sahne etrafında etten duvar ördü. İskenderunluların büyük ilgi gösterdiği konserde sanatçıyı yakından görmek için bariyerleri aşmak isteyen gençler ise, polis ve Hadise’nin korumaları tarafından konser alanından çıkartıldı. Basın mensupları da ilk üç şarkıdan sonra sahne dışına çıkarıldı. Halkın büyük ilgi gösterdiği konser, havai fişek gösterisiyle sona erdi.

hadise konser2

Konser sonrası sanatçı Hadise’ye çiçek ve plaketle teşekkür eden Belediye Başkanı Civelek, Hadise’ye hitaben; “Hoş geldiniz! Konserinizi, şarkılarınızı çok beğendik. Sizi İskenderun’a tekrar bekliyoruz” dedi.

Halkın arasında bir süre dolaşan, Türk askerinin İskenderun’a girişinin 75. yıldönümü ve Kurtuluş Bayramını da kutlayan Belediye Başkanı Yusuf Civelek; “Nice 75 yıllara diliyorum. Ne güzel kardeşçe eğleniyoruz. Sevgiler. İskenderunlu kardeşlerim, ben sizi seviyorum” diye konuştu.

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here