Dünya Birincisi Yuşan’dan Gelin Başı Teknikleri

0
643

hakan kuaför1‘Gelin Başı ve Doğal Saç Yapımı Teknikleri’ hakkında eğitim kursu, Kuaför Hakan Yılmaz organizasyonluğunda kentimizde gerçekleştirildi.

Kuaför Hakan Yılmaz organizasyonluğunda İskenderun’da ‘Gelin Başı ve Doğal Saç Yapımı Teknikleri’ eğitim kursu yapıldı. Hakan Yılmaz Kuaför’de yapılan eğitim kursunu İstanbul Kuaförler Odası Eğitim Müdürü Muhittin Yuşan verdi.

İstanbul Kuaförler Odası Eğitim Müdürü olan ve uluslararası yarışmalarda birçok birinciliği bulunan Muhittin Yuşan, geçtiğimiz hafta içerisinde Kuaför Hakan Yılmaz’ın organizasyonluğunda İskenderun’a gelerek Gelin Başı ve Doğal Saç Yapımı Teknikleri hakkında eğitim kursu verdi. İlimiz ve çevre illerden de katılımın olduğu eğitim kursunda Yuşan, kuaförlere yeni saç modelleri ve tekniklerini gösterdi.

hakan kuaför2

Eğitim kurs hakkında bilgi veren Kuaför Hakan Yılmaz; “Böyle bir eğitim kursuna öncülük etmekten dolayı çok mutluyum. Bu eğitim kursu ile bölgemizde bayan kuaförlüğü işe ile uğraşan kuaför arkadaşlarımız topuz dalında işin üstadı olan ve 8 dünya birinciliği elinde bulunduran Muhittin Yuşan tarafından, gelin başında yeni saç modeller ve teknikleri hakkında eğitim aldı. Eğitim kursu bizim açımızdan çok başarılı geçmiştir. Üstat tecrübesini bizimle paylaştı. Onu burada ağırlamaktan mutluyum. Eğitim kursunda 45 farklı topuz modelini uygulamalı ve teknikleri ile birlikte öğretti” dedi.

Meslekleri gereği kendilerini sürekli yenilemek zorunda olduklarını dile getiren Hakan Yılmaz, bu tür eğitim kursları ile kendilerini biraz daha geliştirme ve yeni trendleri müşterilerine sunma şansı bulduklarını söyledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here