Dönmez Ziyaretlerine Devam Ediyor

0
61

mehmet dönmez26“Artık İskenderun İçin İktidar İle Yürümenin Zamanı Gelmiştir”

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Dönmez, Yıldırımtepe Mahallesi’nde düzenlenen mahalle toplantısına katılırken, Dumlupınar Mahallesi’nde esnaflarla kahvaltıda buluştu.

Bu doğrultuda İskenderun ve beldelerde ayak basmadık yer bırakmayan Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Dönmez’i bu kez Yıldırımtepe Mahallesi sakinleri ağırladı. İskenderun’un hizmetlerle donatılmasının tek adresinin Ak Belediyecilik olduğunu her toplantısında üzerine basa basa vurgulayan aday adayı Dönmez, İskenderun’un ve Hatay Büyükşehir’in Ak Parti’ye kazandırılmasıyla 30 Mart 2014 yerel seçimlerinden sonra bölgemizin sayılı iller arasında yerini alacağını ifade etti. En büyük kazancımızın başarısıyla Türkiye’nin en sevilen bakanlarından biri olan Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in Büyükşehir adayı olduğuna dikkati çeken Dönmez; “Sayın bakanımızın Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla birlikte artık bir telefonla hizmetler ayağımıza kadar gelecek. Bu bizler için son derece büyük bir şans. Hep birlikte gece gündüz demeden çalışıp belediyecilik işini Ak Parti’ye teslim etmeliyiz” diye konuştu.

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, Dumlupınar Mahallesi’ndeki esnaflarla da sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kalabalık topluluğun katıldığı kahvaltıda esnaflara hitap eden Dönmez; “Artık İskenderun için iktidar ile yürümenin zamanı gelmiştir” diyerek destek istedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here