Dönmez Kamu Çalışanlarının Yeni Yılını Görevleri Başında Kutladı

0
83

dönmez-yılbaşı1Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Aday adayı Mehmet Dönmez, yeni yılda görevi başında olan emniyet mensupları, sağlık çalışanları, itfaiye çalışanlarını ve hastanede yatan hastaları tek tek ziyaret edip yeni yıllarını kutlayarak ikramda bulundu. Aday adayı Dönmez’in bu yaklaşımı ve nezaketi tüm çalışanlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, yeni yıl akşamında farklı bir çalışmaya imza attı. Dönmez, yılbaşına ailelerinden ve sevdiklerinden uzak bir şekilde çalışarak geçiren kamu çalışanlarına jest yaptı. Dönmez, Palmiye Hastanesi, Gelişim Hastanesi, Yeni Devlet Hastanesi, SSK Hastanesi, hastanede yatan hastalar ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polisleri tek tek ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı. Dönmez ilk olarak hastanelere ziyarette bulundu. Burada çalışan doktor hemşire ve personellerin tek tek ellerini sıkarak yeni yıllarını kutlayan Dönmez, ayrıca ikramda bulunarak ağızlarını tatlandırdı. Dönmez, sağlık çalışanlarının dışında hastanede yatan hastaları da unutmadı. Gece saatlerinde aniden hastanede yatan hastaların kapılarını çalan Dönmez, genç yaşlı tüm hastalarımıza acil şifalar dileyerek yeni yıllarını kutlarken, acil şifalar diledi.

dönmez-yılbaşı2

Deniz Alayı civarında yol uygulaması yapan trafik polislerinin de yeni yılını kutlayan Dönmez, onlara ikramda bulunarak yeni yılın sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini diledi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başer ve emniyet mensupları ile bir araya geldi. Dönmez’i Müdür Başer karşıladı. Yeni yıl akşamı görevleri başında olan tüm emniyet mensupları ile tek tek tokalaşarak örnek bir yaklaşım sergileyen aday adayı Dönmez, yılbaşı akşamında vatandaşların huzur ve güvenliği için ailelerinden uzak bir şekilde yeni yıla giren polislerin bu çalışmasının takdire şayan olduğunu dile getirdi. Dönmez, tüm polislerimize ikramda bulunarak aileleriyle birlikte nice sağlıklı ve mutlu yıllar dileğinde bulundu. İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başer ise, yeni yıl akşamında böyle güzel nezaket sergileyen Ak Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez’e polis teşkilatı olarak teşekkür etti.

Son olarak ise itfaiye müdürlüğü ekiplerini ziyaret eden Ak Parti İskenderun belediye başkan aday adayı Mehmet Dönmez, itfaiye personeline ikramda bulunup ağızlarını tatlandırarak yeni yıllarını kutladı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here