Culha’dan Öğretmenlere Çiçekli Jest

0
101

öğretmenler günü-arsuz1Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, öğretmenlere verilen değerin ve önemin tekrarlandığı 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Nardüzü İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek, öğretmenlerin bu anlamlı günlerini kırmızı karanfil dağıtarak kutladı. Okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenci ve veliler tarafından sevinçle karşılanan Başkan Culha, daha sonra Arsuz Kaymakamlığı tarafından Bilfen Özel Okulları’nda düzenlenen Öğretmenler Günü kutlama programına katıldı.

Bireylerin yetişmesinde, ülkenin kalkınmasında önemli görevler üstlenen tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha; “Çocuklarımızı, yani geleceğimizi emanet ettiğimiz, her şartta ve her koşulda insan yetiştirmeyi amaç edinen, hiçbir zorluktan kaçınmayan, bilimin ve aydınlık düşüncenin mimarları değerli öğretmenlerimiz her şeyin en iyisini, en güzelini hak etmektedir. Bizler sizin açtığınız aydınlık yoldan yürüdük, çocuklarımız da bu yolda yürümeye devam edecekler.

öğretmenler günü-arsuz2

Bu günün yönetenleri olarak ne yaparsak yapalım, sahip olduğumuz genç ve dinamik nüfusu işleyecek, cevherleri bulup ortaya çıkaracak ve ülke hizmetine sunacak kişiler sizlersiniz. Eğitimci olarak da görev yapmış biri olarak başta Başöğretmen Atatürk olmak üzere ebediyete göç eden tüm öğretmenlerimizi minnet ve şükranla anarken, sizin, ilçemizin ve ülkemizdeki tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here