Cırtıman’daki Çalışmaları Başkan Dingil Yerinde İnceledi

0
162

bld-cırtıman1Kapanan belde belediye mahallelerinin de şehrimize katılımıyla 28 olan mahalle sayısı 45’e yükselen ilçe sınırları içerisinde yer alan tüm mahallelerde çalışmalarını yoğunlaştıran İskenderun Belediyesi Cırtıman mahallesinin sorunlarını çözüyor. Cırtıman mahallesinde tüm yollar kilitli parke taşı döşenerek vatandaşlarımızın kullanımına hazır hale getiriliyor.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Cırtıman halkının her daim yanlarında olduklarını söyleyerek; “Tüm ekipler mahalle genelinde çalışmalara devam edecek” dedi.

bld-cırtıman2

Köy statüsünden çıktıktan sonra bir takım çekincelerinin olduğunu bildiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Vatandaşlarımız rahat olsunlar, biz her zaman onların yanındayız. Tüm yollar kilitli parke taşı ile döşenecek” dedi.

Cırtıman mahalle sakinleri ise daha önce köy statüsünde olduklarını belirterek; “Şu an İskenderun’a bağlı mahalle durumundayız. Buralarda unutulmadığımızı hissetmek mutluluk verici. Allah Seyfi Başkanımızdan razı olsun. Bizleri unutmadan hizmet veriyor” dediler.

Ekipler hafta boyunca Cırtıman mahallesinde hizmetlerin devam edeceğini söylediler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here