CHP’nin Bayramlaşma Törenine Büyük İlgi

0
119

chp bayramlaşma1CHP Hatay İl Örgütü Ramazan Bayramı bayramlaşma töreni bayramın ilk günü Samandağ’da 75. yıl parkında Belediye Başkanı Mithat Nehir ve CHP Samandağ İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan’ın, Antakya’da HATMEK’te ve İskenderun CHP İlçe binasında İskenderun İlçe başkanı Süleyman Uyar ile Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin’in ev sahipliğinde büyük katılım ve coşkuyla gerçekleşti.

Bayramlaşma törenlerine CHP Parti Meclisi üyesi Nihat Matkap, İl Başkanı Servet Mullaoğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanvekili Serdar Güven, Milletvekilleri Refik Eryılmaz, Hasan Akgöl, M. Ali Ediboğlu, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Antakya İlçe Başkanı Mevlüt Yeşildağ, ilçe kadın kolları başkanı Bilgen Duman’ın yanı sıra birçok yönetici ve parti üyesi katılım gösterdi.

Parti üyelerinin ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen bayramlaşma törenleri birlik ve beraberlik içerisinde coşkuyla geçti. Törenlerde partilere yönelik konuşan CHP İl Başkanı Servet Mullaoğlu; “Çok değerli dostlarım, bu bayram günü buraya kadar gelip bizimle bayramlaştığınız için hepinize sonsuz teşekkür eder sizin ve ailenizin bayramını en içten dileklerimizle kutlar, saygılar sunarız.

chp bayramlaşma2

Bizi çok dolu bir hafta sonu bekliyor, 2 Ağustos Cumartesi günü Cumhurbaşkanı adayımız sayın Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu Hatay ilimizde olacak, programı daha sonra bildireceğiz. Yine 3 Ağustos Pazar günü Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu saat 18.30’da Antakya’da Uğur Mumcu alanında ağırlayacağız. Biz bu bayramda Türkiye’nin artık bayram tadında kucaklaşmasını, bütün dünyada yaşanan insanlık dramlarının son bulmasını yüce Allah’tan niyaz ediyor hepinizin bayramını kutluyor saygılar sunuyoruz” dedi.

Birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenmenin yaşandığı bayram töreninde partililer ve vatandaşlar, milletvekilleri, belediye başkanları ve parti yöneticileriyle bol-bol sohbet etti, günün anısına fotoğraflar çekildiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here