CHP’li Adaylardan Belen’de Esnaf Ziyaretleri

0
283

chp adayları-belen1CHP Hatay Milletvekili Adaylarından Dilan Bedir ve Nermin Kara, Belen Kadın Kolları’nın katılımıyla pazar ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Dur durak bilmeden, çalışmalarıyla göz dolduran CHP’li kadınlar bu seçimde de başarılı çalışmalara imza atıyor. Belen siyasi tarihinde bir ilk olarak, 1 Kasım seçimlerinde Belen’den aday olan Nermin Kara, en genç aday olma potansiyeline sahip Dilan Bedir, Belen Kadın Kolları Başkanı Yüksel Evren ve ilçe yönetimi, pazar ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Belen’de Cumartesi günleri kurulan “Sosyete Pazarı” esnaflarının ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan CHP’li Adaylar, 1 Kasım seçimleri için destek istedi.

chp adayları-belen2

Komite Başkanı Uçum; “Mecliste Kadın Milletvekilleri Görmek İstiyoruz”

CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel, Seçim Komitesi Başkanı Sabriye Uçum ve CHP Milletvekili Adaylarından Dilan Bedir, Halilbey Mahallesi’nde kurulan semt pazarı esnaflarını ziyaret ettiler. Komite Başkanı Uçum ziyaret sonrası yaptığı açıklamalarda; “Kadın haklarının daha iyi savunulabilmesi için, mecliste kadın milletvekillerinin olması çok önemli. Köklü bir parti olarak bu durumun bilincindeyiz. Kadınların sesinin daha gür çıkması için kadın adaylarımızın arkasındayız” dedi.

chp adayları-belen3

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here