Can Teymur Tecrübesini Artık Ferra Filtre İçin Kullanacak

0
455

can teymur1Filtre sektöründe Türkiye’nin tanıdığı isimlerden olan Can Teymur Osmaniye Organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Ferra Filtre Sanayi ve Ticaret A.Ş’de ’de genel koordinatörlüğe getirildi.

Türkiye’nin filtre sektöründe söz sahibi olan İskenderun bölgesinde, uzun yıllar yöneticilik görevlerinde bulunan Can Teymur 48 yıllık tecrübesini Ferra Filtre ile buluşturdu. Hatay kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olan Can Teymur Türkiye filtre sektöründe 48 yıldan bu yana çeşitli görevlerde bulundu.

Son olarak yatırımcı Kirmit şirketler gurubu’nun sahipleri Mahmut ve Ali Kirmit tarafından Osmaniye Organize Sanayi bölgesinde 110.000 m2 lik alanda kurularak 2014 yılı başlarında üretime giren ve Türkiye’nin filtre sektöründe söz sahibi olmayı hedefleyen Ferra Filtre ile yollarını birleştiren Can Teymur kuruluşlarının yeni olduğu nu ancak deneyimli olan ekip arkadaşları ve tüm çalışanları ile birlikte Ferra Filtre’nin kısa sürede Türkiye’de sektörünün önde gelen firmalardan birisi olacağını belirtti. Bu manada şirketin ciddi yatırımlar yaptığının altını çizen Can Teymur Ferra filtre’yi Dünya pazarı ile buluşturmak için fabrikanın güçlü ekibi ile birlikte yoğun çalışmaları başlattıklarını ifade etti.

Filtre sektörünün bölgemizde uluslar arası standartlara uygun üretim yapan Dünya’nın birçok ülkesine ihracat yapan değerli kuruluşlara sahip olduğunu ve bunun bölgemiz açısından önemine işaret eden Teymur, başarılı olmanın iyi bir ekip ile mümkün olmasının tartışılmaz bir unsur olduğunu 48 yıllık meslek hayatında başarı için, başarılı ekip ruhu ile birlikte hareket etmenin altın kural olduğunu ve Ferra filtre’nin bu anlayış ile çalışmayı ilke edindiğine söyledi.

Pazarlama ve satış direktörlüğüne sektörün tanınan isimlerinden Mehmet Vahdettin Kavgacı’nın yaptığı Ferra Filtre’nin Dış Satış Müdürlüğü görevini ise Can Teymur’un oğlu İlyas Nadir Teymur üstlenmiş bulunuyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here