Bülent Özer; “Projelerimiz Hayaldi Gerçek Oldu”

0
192

bülent özer17Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, yayla yolları ve köprüleri halkın hizmetin sunmanın gayreti içerisinde olduklarını söyledi. “Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır” diyen Başkan Özer, Sarıseki’nin yüz ölçümü itibari ile İskenderun’dan daha büyük olduğunu ve daha geniş bir alanda hizmet vermenin gayreti içerisinde olduklarını belirterek; “Sarıseki Beldesi sadece E-5 karayolundan görünen otoban altındaki alandan ibaret değil. Bir de Sarıseki’nin yaylaları var. Yaz aylarında belde halkımızın büyür bir bölümü yaylalara gidiyorlar. Sarıseki Belediyesi olarak şu an Kulaksız ve Yayladibinde asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Değirmendere yaylasında ise parka ve yol yapım çalışmaları da tüm hızıyla devam etmektedir. Yaylalarımızdaki piknik ve mesire alanlarımızda da bakım onarım ve çevre düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. Yayla yollarımızdaki köprülerimiz de bakım ve onarımdan geçirilerek yollarımız daha da sağlamlaştırıldı” diye konuştu.

bülent özer18

Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, 5 yıllık belediye başkanlığı tecrübelerini görev verilmesi durumunda İskenderun’da da değerlendirmek istediğini belirterek; “5 yıl süre içerisinde Ak Parti iktidarı ile belediyelerin çalışmaları ve belediyelerin Ak Parti iktidarından nasıl istifade edildiğini gördüm, yaşadım ve Beldemize birçok hizmetlerin gelmesini sağladım. İnşallah Allah kısmet eder de bizlere bu görevi layık görürlerse Sarıseki’de hayata geçirdiğim projeleri İskenderun’da da gerçekleştirmek ve Ak Parti iktidarı ile İskenderun’u buluşturmak istiyorum. İskenderun geleceği çok parlak, gelişen, büyüyen, Ortadoğu’nun ve bölgenin cazibe şehirlerinden biri olacağına inanıyorum.

İskenderun liman ve sanayi şehri olması dolayısıyla her geçen gün önemi daha da artmaktadır. Bu bağlamda bizlerde İskenderun’u mega şehir yapma noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tabi bu nasip kısmet işi. El birliği ile İskenderun’u artık iktidar ile buluşturmanın zamanı geldi diyerek çalışmalarımız el birliği ile sürdürüyoruz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here