Bu Şehirde Kalpler İskenderun İçin Atmalı

0
87

su topu6Bayanlar Su Topu 1. Ligine Çıkan İskenderun Yüzme İhtisas Kulübünden Başkan Seyfi Dingil’e Ziyaret

İskenderun Yüzme İhtisas Kulübü, geçtiğimiz haftalarda Manisa’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasına katılarak finallerde ilk altı içerisine girerek, U-18 Türkiye Bayan Su Topu 1. Ligine çıktı. Su Topu sporcuları, bu sevinçlerini Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile paylaştı. Sporcuları kapıda karşılayan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, başarılarından dolayı genç sporcuları tebrik etti.

Ziyarette bir konuşma yapan İskenderun Yüzme İhtisas Kulübü Antrenörü Murat Kaptanoğlu; “13 yıldır bu çocuklar bizimle beraber çalışıyor. Bunun da meyvelerini toplamaya başladık. Türkiye Liginde tek ilçe takımı biziz. Dar imkânlarla mücadele eden ekibimiz zoru başarmıştır” şeklinde konuştu.

su topu7

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Seyfi Dingil ise; “Kalplerin İskenderun için atması gerekiyor. Bu şehir hepimizin! Sizler sportif başarılar ile bu şehrin ismini Türkiye’de duyuruyorsunuz. Sizlerini canı gönülden tebrik ediyorum. İskenderun lobisinin oluşması lazım. Bunu her alanda yapmamız lazım. Burada hepimize görevler düşüyor” diye konuştu.

Sohbet ortamında devam eden ziyaret sonrasında Başkan Seyfi Dingil günün anısına su topu takımı sporcularına hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here