Bölge Şampiyonası İçin Sivas’a Gittiler

1
246

Liseler Arası Genç Erkekler Basketbol Şampiyonasında Hatay Birincisi olan İKEM Anadolu Lisesi, Sivas’ta yapılacak olan Bölge Şampiyonası için Sivas’a gitti.

15-19 Ocak tarihleri arasında 16 takımın katılacağı basketbol genç erkekler şampiyonasında mücadele edecek olan Özel İKEM Anadolu Lisesi Basketbol Takımı, Kafile Başkanı Müdür Yardımcısı Hamit Fırat ve Beden Eğitimi Öğretmeni Haluk Kaynak ile birlikte Sivas’ta ilimizi temsil edecek.

Hareket öncesinde bir açıklama yapan Kafile Başkanı Fırat, bölge şampiyonasında hedeflerinin ilk ikiye kalmak olduğunu belirterek; “Okulumuz basketbol takımı bildiğiniz gibi il şampiyonu oldu. Şampiyonluğun diğer ayağı olan bölge şampiyonluğu için sporcularımız ve hocamızla birlikte turnuvaya hazırlandık. 15-19 Ocak arasında bizimle birlikte 16 takımın katılacağı genç erkek basketbol takımımızın bölge şampiyonasında ilk 2 sırada yer alıp daha sonra yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmayı hedeflediğimizde bunun içinde beden eğitimi öğretmenimiz ve sporcuları çok iyi hazırlandık ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

1 YORUM

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here