“Birlikteliğimiz Sayesinde İskenderun Kazandı”

0
81

TBMM İdare Amiri Orhan Karasayar’dan İTSO’ya Verdikleri Destekten Ötürü Teşekkür ziyareti

TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Hıdır Güneş, Raşit Özyurt, Yusuf Yılmaz ve İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez tarafından karşılanan Karasayar, samimi karşılamadan ötürü teşekkürlerini iletti.

Milletvekilliği görev süresince, ilimizi Ankara’da hakkıyla temsil edebilmek için azim ve gayretle çalıştıklarını belirten Milletvekili Orhan Karasayar; “Görev yaptığımız süre içerisinde şehrimize hükümetimizden alınması gereken hizmetleri fazlasıyla aldık.  Görev yaptığım süre içerisinde 276 projeye imza attık ve bu projeleri gerçekleştirdik.  Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet ettim. Tabi bu süre zarfında İTSO’nun büyük desteğini gördüm.

Her zaman bizimle birlikte hareket ettiniz. Uyum içerisinde çalıştık. Bu birliktelik sayesinde İskenderun kazandı, bölgemiz kazandı. Birçok ilden daha çok hizmetleri şehrimize kazandırdık. Bu birlikteliğin devam etmesini ve seçimlerin bölgemize ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da, Ak Parti Hatay milletvekili Orhan Karasayar’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek; “Her zaman bizim sorunlarımız ile yakından ilgilendiniz, çözüm için çareler aradınız. Ankara’da elimiz, gözümüz kulağımız oldunuz. Destekleriniz ile bölgemize çok önemli hizmetler geldi. Şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına, yapmış olduğunuz hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz. 24 Haziran seçimlerinin ardından bölgemiz ve ülkemiz için istikrar ve güven ortamının devam etmesini temenni ediyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulundu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here