Belen’de TEOG Sınavlarına Hazırlık Kurslarına Yönelik Kitap Dağıtıldı

0
76

belen kitap dağıtımı12015-2016 Eğitim öğretim döneminde TEOG sınavlarına hazırlık amacı ile okullarda başlatılan ve kurslara devam eden öğrencilere yönelik Tüm Dersler Soru Bankası kitap dağıtımı kampanyası Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın ve Belediye Başkanı Adnan Vurucu’nun katılımı ile Belen Atatürk Ortaokulunda düzenlenen törenle başlatıldı.

Kaymakam Aydın, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında dershanelerin kapatıldığını hatırlatarak, ilçenin okullarında hafta sonu tüm 8. Sınıf öğrencilerine yönelik açılan destekleme yetiştirme kurslarına devam eden öğrencilere destek olması amacı ile Kaymakamlıkça 149 ve Belediye Başkanlığınca da 239 adet olmak üzere temin edilen toplam 388 adet Tüm Dersler Soru Bankası Kitabı’nın dağıtımının, Atatürk Orta Okulundan başlatıldığını kaydetti.

belen kitap dağıtımı2

Aydın, kitap dağıtımının İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce diğer okullarda da devam ettirileceğini açıklayarak, öğrencilerin kurslardan en iyi şekilde faydalanmalarını ve sınavlarda istenilen başarıyı yakalamaları için destek ve katkıların devam ettirilmesine yönelik çalışmaların sürdürüleceğini belirtti ve Belediye Başkanı Adnan Vurucu’ya yaptığı katkı dolayısıyla teşekkürlerini iletti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here