“Belediyeyi İktidarla Buluşturmamız Gerek”

0
64

bülent özer9Başkan Özer, Sanayi Esnafı İle Kahvaltıda Buluştu

İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Özer, sanayi sitesi çalışanları ile kahvaltıda buluştu. İskenderun Sanayi Sitesi çalışanlarının sorunlarını dinleyen Başkan Bülent Özer, İskenderun Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu, kendisinde bu bilgi, birikim ve enerjinin de olduğunu belirterek; “Bilgi birikim ve tecrübelerim ile bu memlekete hizmet edeceğime inandığım için bu kutlu yola çıktım. Her şey nasip ve kısmet meselesi, insan ve hizmet odaklı çalışan bir başkan olarak bu görevi yapacağıma inandığım için yollardayım” dedi.

İskenderun Sanayi Sitesinin durumunu bildiklerini belirten Özer; “Sanayi çalışanlarımızın sorunlarını biliyoruz. Bu bağlamda projelerimiz var. İskenderun’a yakışır bir Sanayi Sitesinin kurulması gerektiğine de inanıyorum. Sanayi Sitesinin limanın özelleşmesi ile birlikte daha aktif bir şekilde çalışması için projelerimiz var” diye konuştu.

Treni Bu Kez Kaçırmayalım!

İskenderun’a sosyal belediyecilik anlayışı getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Başkan Bülent Özer; “Yol yapmak, asfalt yapmak zaten belediyelerin görevi. Bizler İskenderun’a sosyal belediyeciliği getirmeyi hedefliyoruz. İnsan odaklı, insanlarımızın hizmetinde insanlarımızın sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Projelerimiz hazır inşallah İskenderun halkı artık Ak Parti iktidarları ile birlikte olan belediyelerdeki hizmetleri Sarıseki’den sonra İskenderun’da da görecek. Tabi bunun için İskenderun Belediyesini Ak Parti iktidarı ile buluşturmamız lazım. Merhum Cumhurbaşkanımız Turgut Özal döneminde İskenderun İl olma ve serbest Bölge olmak üzereyken, iktidar partisine oy verilmemesi nedeniyle bu fırsatı kaçırdık.

Şimdi bu fırsatı Ak parti iktidarı ile bir kez daha yakaladık ve bu treni kaçırmak istemiyorsak, İskenderun’u metropol ve mega bir şehir yapmak istiyorsak, belediyeyi iktidar ile buluşturmamız lazım. Tabi bu sizlerin belirleyeceği adaylarla olacak. Bizler halkımıza Ak Belediye hizmetlerini anlatıyoruz. Benim aday olup olmamam hiç önemli değil. Hangi arkadaşımız aday olursa olsun, bu hizmetler gelecek. Önemli olan İskenderun Belediyesini Ak Partili belediyeler kervanına katmaktır” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here