Belediye Başkanı Seyfi Dingil Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

0
28

bld-halk günleri5İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, her Salı günü gerçekleştirdiği halk günlerinde vatandaşlarla yüz yüze görüşmeyi sürdürüyor. Başkan Seyfi Dingil ile görüşmek isteyen İskenderunlular randevusuz bir şekilde belediye brifing salonunda Başkan Seyfi Dingil’le sorun, istek, öneri ve düşüncelerini paylaşabiliyor.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, dün gerçekleştirilen halk gününde, vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.

Halk buluşmasında Başkan Seyfi Dingil; “Vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımız halk günlerinde kendi istek ve taleplerinin yanı sıra İskenderun’un ve mahallelerinin sorunlarını da dile getiriyorlar. Bu sorunları önem sırasına göre belediye imkânları ölçüsünde gidermeye çalışıyoruz.

bld-halk günleri6

Yerel yönetim anlayışımız gereği halkımızla her zaman iç içe olmayı, onların sıkıntılarını onlardan dinlemeyi ve çözüm üretmeyi ilke edindik. Gerçekleştirilen halk günleri, vatandaşların sıkıntılarını onlardan dinleyerek, halkımızın sorunlarına çözüm üretmek adına atılan önemli adımlardır” dedi.

Halk günü uygulamalarından oldukça memnun olan İskenderun sakinleri bu uygulamadan hem de çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür etti. Düzenlenen toplantıda belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri de hazır bulundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here