Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Bu Memleket Hepimizin!”

0
52

bld-ziyaret24İskenderun için ne gerekiyorsa elbirliğiyle yapılacağını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Bu memleket hepimizin! Elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

Yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşayan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, hafta sonu olmasına rağmen kendisini tebrik etmeye gelenleri ağırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Kumlu Belediye Başkanı İbrahim Paç, İskenderun Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fevzi Mercanoğlu ve yönetim kurulu, İl Milli Eğitim Müdürü Halil Sanlı ve İmam Hatip Okul Aile Birliği üyeleri, İskenderun Tabipler Odası Temsilcileri, İskenderun Rum Ortodoks Kilisesi Fukara Vakfı Başkanı Can Teymur ve yönetim kurulu üyeleri ile Kilisenin Ruhani Lideri Dimitri Yıldırım, Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i ziyaret ederek, görevinde başarı dilediler.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Halkımıza en güzel şekilde hizmet vermek için aralıksız çalışacağız. Bu kenti sosyal, kültürel, spor alanında yeniden inşa edeceğiz. Bu memleket hepimizin! Hep birlikte elimizden ne geliyorsa yapacağız. Burada kardeşçe yaşayacağız. Sorunları birlikte çözeceğiz. Sizlerden projeler bekliyoruz. Fikirlerinizden yararlanacağız. İskenderun’u elbirliğiyle geleceğe taşıyacağız” dedi.

bld-ziyaret25

İskenderun Rum Ortodoks Kilisesi cemiyet yönetimi ve Pederinin ziyaretinden oldukça memnun olduğunu da dile getiren Dingil; “Bu renklilik kentimizin güzelliğidir. İskenderun hoşgörünün öncü kentidir. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Rum Ortodoks Kilisesi Fukara Vakfı Başkanı Can Teymur’da başkan Seyfi Dingil’e görevinde başarılar dileyerek, bu zor görevinden üstesinden geleceğine inandıklarını kaydetti.

Gün içinde Belediyeye gelen diğer konuklar da Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e yeni görevlerinde başarılar dilediler. Ziyaretler sohbet ortamında devam ederken, karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here