Başkan Seyfi Dingil’e Anlamlı Plaket

0
165

bld-ziyaret1Belen İlçe Emniyet Müdürü Ali Çolak, İskenderun Belediye Başkanı Sayın Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti. Samimiyet ve dostluk çerçevesinde geçen ziyarette Belen İlçe Emniyet Müdürü Ali Çolak, Belen Kaymakamı Abdülaziz Aydın adına Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e hizmetlerde kullanılmak üzere yapmış olduğu araç bağışından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil makamında konuk ettiği, Belen’de başarılı çalışmalara imza atan İlçe Emniyet Müdürü Ali Çolak ile bir araya gelerek istişarede bulundular. Kabulden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Müdür Çolak, bölgemize kazandırmış olduğu hizmetlerden dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi. Müdür Çolak ayrıca, Başkan Seyfi Dingil’in göreve geldiği günden bu yana özverili çalışmaları sonucu birçok hizmet kazandırdığını dolayısıyla İskenderun’un çehresini değiştirdiğini kaydetti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise,  amaçlarının daha çok gelişen ve büyüyen bir İskenderun yaratmak olduğunu söyledi. Başkan Seyfi Dingil Emniyet mensuplarımızın da halkımızın can ve mal güvenliği için gece gündüz çalıştığını ifade ederek Müdür Çolak şahsında tüm polislerimize üstün başarılar diledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here