Başkan Savaş’tan, Rektör Kaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

0
68

büyükşehir-rektör1Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, geçtiğimiz ay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Hasan Kaya’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Sıcak ve samimi bir şekilde Rektör Kaya tarafından karşılanan Başkan Savaş, Yeni atanan Rektör Kaya’ya yeni görevinde başarılar dileyerek, ulaşım, turizm, tarihi, kültürel ve sosyal gibi alanlarda memleketimizin daha iyi kalkınması için belediye, üniversite ve diğer kurumlar arasındaki işbirliğinin önemli olduğunun altını çizdi.

Başkan Savaş, eğitim kalitesinin daha da arttırılması adına yapılacak olan her çalışmada da destek olmaya hazır olduklarını kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Kaya da, ilimizin kalkınması için tüm kurumlar arasında oluşacak işbirliğinin önemine dikkat çekerek; “Şehrimizi daha güzel yarınlara taşımak için birlik ve beraberlik içinde çalışmayı amaç edindik” dedi.

Daha önce Mustafa Kemal Üniversitesi’nde Doç. Dr. olarak görev yapan Başkan Savaş ziyaret sırasında mesai arkadaşlarıyla buluşup hal ve hatırlarını sordu. Sohbet şeklinde devam eden ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here