Başkan Savaş, Halkla İç İçe Olmaya Devam Ediyor

0
56

lütfü savaş42Hizmet etme ve verdiği sözleri tutma adına çalışmalarını devam ettiren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Lütfü Savaş, Belen’in Yapraklı Mahallesi’nde hem yapılan çalışmaları inceledi hem de mahalle sakinlerinin konuğu oldu.

Belen’in yayla mahallelerinden biri olan Yapraklı’yı ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Savaş, Yapraklı Mahallesi’nde Ahmet Saklar hemşerisinin evine konuk oldu ve mahalle sakinleriyle sohbet edip taleplerini dinledi.

Oldukça sıcak bir ilgiyle karşılanan Başkan Savaş, hemşerileri tarafından gösterilen bu teveccühe layık olmak adına yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyledi.

Hatay’ın büyükşehir statüsüne kavuşmasının ardından oldukça meşakkatli bir yapılanma dönemi geçirdiklerini kaydeden Başkan Savaş, yapılanma sürecinin beklenenden oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanmasıyla birlikte hizmet etmeye başladıklarını ifade etti.

lütfü savaş43

Hizmet dağılımı anlamında Hatay’ın her noktasını birer öz evlat olarak gördüklerinin altını çizen Başkan Savaş bu bağlamda hemşerilerinin, Antakya Belediye Başkanlığı dönemini emsal almasını istedi.

Mahalle sakinleri ise HBB Başkanı Savaş’ın ortaya koyduğu hizmet çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve mahallelerinde ortaya konulan çalışmalar neticesinde mutlu olduklarını ifade ederek HBB Başkanı Savaş’a teşekkür ettiler.

Gerçekleşen toplantı sonrasında Başkan Savaş, kendilerini ağırlayan Saklar ailesi ve Yapraklı Mahallesi sakinleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here