Başkan Kalkan Yayladağı’nı Baştan Sona Yeniliyor

0
119

Yayladağı Belediyesi asfaltlama çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmaların önemine değinen Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan; “Ekiplerimiz ilçe merkezinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Yayladağı belediyesi olarak ilçemiz sınırları içerisinde ihtiyacı olan her yere anında hizmet götürmeye devam ediyoruz” dedi.

Başkan Kalkan, asfaltlama hizmetinin son derece önemli olduğunu belirterek, yolların kaliteli olmasının Yayladağı’nın kalitesinin ortaya konması açısından çok önemli olduğunu vurguladı. Kalkan; “İlçemizin kalitesini arttırmaya devam ediyoruz. Yayladağı’na yakışmayan her türlü kusuru ve eksiklikleri tespit edip anında düzeltme yoluna gidiyoruz. İlçe girişinde bulunan avcılar mesire alanıyla Yayladağı Devlet Hastanesi arasında bulunan Atatürk Caddesi üzerindeki 5 km alanı sıcak asfalt döktürüp kaldırımlarını baştan sona yenileyerek ilçemizin görünümünü mükemmel hale getirdik” dedi.

Başkan Mehmet Kalkan, ilçede sadece asfalt çalışması değil kilit taşı çalışmalarına da başladıklarını, büyük değişimlere ve büyük yeniliklere imza attıklarını kaydetti.