Atalay ve Beraberindeki Heyete Kültür Gezisi

0
72

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere şehrimize gelen Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay ve beraberindeki heyet ile kültür gezisi gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Savaş’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen kültür gezisine Genel Müdür Mehmet Atalay’ın yanı sıra, Basın İlan Kurumu Hatay Şube Müdürü Murat Uçar ve beraberindeki heyet katılım gösterdi.

Şehrin tanıtımına yönelik olarak kültür gezisi öncesinde Belediye Başkanı Savaş, Atalay’a günün hatırasına, içinde Antakya’nın resmi olan bir saat ile “Antakya’nın tarihi değişimi” adını taşıyan kitabı armağan etti. Hediyeler karşısında Genel Müdür Atalay, Başkan Savaş’a teşekkür etti.

Başkan Savaş ve konuk heyet, Ata Köprüsü üzerinde yapımı tamamlanan Asi Peyzaj projesini yerinde inledi. Başkan Savaş konuk heyete, Asi Nehri peyzaj ve ışıklandırma çalışmaları hakkında bilgi verdi. Heyet daha sonra Antakya Arkeoloji Müzesi’ni gezdi. Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Müzede sergilenen eserleri ilgi ile inceleyerek yetkililerden müze ve eserler hakkında bilgi aldı. Atalay, kültür gezisi sonrasında Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here