Atalar’da Çekişmeli Turnuva!

0
103

atalar-turnuva3Büyük çekişmelere ve okul içerisinde kaynaşmaya vesile olan “Atalar Futbol Süper Ligi” büyük bir heyecanla devam ediyor. Tatlı rekabete de sahne olan Atalar Futbol Süper Ligi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramına kadar sürecek.

Atalar Koleji’nde devam eden 8 takımlı Atalar Futbol Süper Ligi, coşkulu ve heyecan dolu görüntülere sahne oluyor. Bahçeli United, Paris Sen Vercen, Dortmund A.Ş, SSK Moskova, Manchester Büyükşehir Bld. Spor, Alkolik Bilbao, Benjamin New Power ile Werder Weremem gibi birbirinden komik ve ilginç isimlerden oluşan takımların maçları kıran kırana sürerken, seyirciler de kendilerini maçların havasına kaptırıp saha kenarında dikkat çeken görüntülere imza atıyorlar.

atalar-turnuva4

Her gün öğlen arasında yapılan maçlar sırasında saha kenarındaki yerlerini alan seyirciler bazen davulla, bazen alkışlarla takımlarının coşkusuna ortak oluyor ve takımları gol attıkça çılgına dönüyorlar. Seyircilerden bazıları ise, pozisyonlar sırasında gözlerini kapatarak yanındaki arkadaşına heyecanla; “Ne oldu?, Gol mü?, Faul mü?, Oyuncuya bir şey mi oldu?” gibi sorular soruyor.

Öğrenciler arasında dostluk, kardeşlik, birlik-beraberlik duygusu kazandıran ve kaynaştıran, her anı heyecan, coşku ve ilginç görüntülere sahne olan Atalar Futbol Süper Ligi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı haftasına kadar sürecek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here