Asaşspor, Yeni Başarılar Peşinde!

0
179

asaşspor2Hatay Süper Amatör Liginde mücadele eden Asaşspor, yeni sezon çalışmalarına aralıksız bir şekilde yüksek tempo ile devam ediyor. Bu sezon takımın yeni yüzlerden oluştuğunu söyleyen Asaşspor Teknik Direktörü Bekir Arabulan, yapılan hazırlık çalışmaları ile takımın yeni sezona hazır hale geldiğini belirtti.

21 Eylül’de başlayacak olan Hatay Süper Amatör Liginde yer alan ve başarılara imza atan takımlarımızdan Asaşspor, bu sezonda yeni başarılara imza atmak için yönetim ve teknik heyet olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yepyeni ve tecrübe sporcularla yeni sezona merhaba diyecek olan Asaşspor’un Teknik Direktörü Bekir Arabulan; “Sezon öncesi çalışmalarımıza ara vermeden sürdürmeye devam ediyoruz. Takıma yeni kazandırdığımız çok sayıdaki futbolcular ile önceki futbolcular arasında kaynaşmayı sağladık. Şuanda uyum içinde hareket ediyorlar. Yan sahada çift kale maçları, İskenderun sahil kordonunda bulunan koşu parkurunda da futbolcularımız kondisyon ve güç depoluyor” dedi.

Takım olarak lige hazır hale geldiklerinin de altını çizen Teknik Direktör Arabulan; “Gerek lig maçlarında gerekse lige verilen arada takımın her zaman yanında olan ve desteklerini bizlerden hiç esirgemeyen başta Kulüp Başkanımız Zeki Göçmen ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here