“Arsuz’un Her Kesimine Eşit Hizmet Götüreceğim”

1
103

nazım culha7Culha Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor!

CHP Arsuz Belediye Başkan Aday Adayı Nazım Culha, seçim bölgesinde geçtiğimiz hafta sonu bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek, hem kendini tanıttı hem de başkan olması halinde yapmayı hedeflediği projeleri halka bire bir anlattı. Yeni adı ile Nardüzü (Nesli) mahallesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Aday Adayı Culha, Nardüzü halkınca da büyük ilgi gördü.

Her fırsatta Arsuz’u bir bütün şekilde yöneteceğinin altını çizen CHP Arsuz Belediye Başkan Aday Adayı Culha, Nardüzü halkı ile geçtiğimiz hafta sonu buluştu. Bire bir vatandaşlarla görüşerek, sorularına açıklıkla yanıt veren Culha; “Aday olup başkan olmam halinde Arsuz’un her kesimine eşit hizmet götüreceğim. Kesinlikle hiçbir ayrımcılık yapmayacağım. Her kesimin daha iyi hizmet alması için elimizden gelen çabayı ortaya koyacağım. Bu bölgede öncelikli hedeflerimiz içerisinde altyapı ve turizm yer almaktadır. Bu yöne ağırlığımızı vereceğiz. Turizm yatırımında da istihdam konusunu bölgemiz insanlarından karşılanması öncelikli şartımız olacak” dedi.

nazım culha8

Aday olması halinde başkanlık yarışında destek isteyen Culha’ya vatandaşlar, CHP’dan aday adayı sayısının çok olduğu, bu yüzden de aday olmayanların partiye küseceği endişesi taşıdıklarını belirttiler. Kendi adına vatandaşların huzurunda söz veren Culha, aday olmaması halinde partisinin aday göstereceği kişinin yanında seçimleri kazanmak için çalışacağını, bunun kendisi için siyasi bir ahlak ve sorumluluk olarak gördüğünün altını çizdi.

1 YORUM

  1. Başarınızın devamını diler, hayırlara vesile olması dileğimle Nazım abi. Madenli’den Cüneyt Kurt prenses artemis hotel.aşçıbaşı.executivechef

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here