Anneler, Eğitim Semineri Sonunda Sertifikalarını Aldılar

0
166

kadınlara sertifika1İskenderun General Şükrü Kanatlı İlkokulu’nda düzenlenen, annelerle birlikte ninelerin de katıldığı 7-19 Yaş Aile Eğitim Semineri’nin 8 hafta süren maratonu sertifika heyecanıyla son buldu.

Psikolojik Danışman Hatice Uçgun’un verdiği eğitim seminerine 23 kadın katıldı ve sertifikalarını da çocuklarının huzurunda okulda düzenlenen törenle aldılar. Sertifikasını almak üzere davet edilen her anneyle birlikte okulun öğrencisi çocuğu da giderek mikrofonda annesiyle ilgili duygularını anlatırken duygulu anlar yaşandı.

Tüm çocukların anneleriyle ilgili duygu yüklü sözleri bir yana bir çocuğun annesi için söyledikleri oldukça neşeli anlara sahne oldu. Şimdi gözüme girdin anne çok çalıştın teşekkür ederim sözleri törende neşeli anlar yaşattı.

Psikolojik Danışman Hatice Uçgun yaptığı konuşmada, seminere katılan tüm annelere teşekkür ederken, tüm kursiyerlerin dersi çok iyi dinleyip ödevlerini düzenli bir şekilde yaptıklarını söyledi.

Ergenlik döneminde çocuklarla iletişim kurmanın yolları, eşlerle iletişim teknikleri gibi konularda eğitim verildiğini belirten Hatice Uçgun, kursiyerlerin öğrendikleriyle aile içinde kazanmaya başladıklarına dikkat çekti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here