Ak Parti İlçe Yönetimi Belediye Başkanı Civelek’i Ziyaret Etti

0
73

bld-akp ziyaretYaran; “Demokrasi Tabanda Daha İyi Yaşanıyor”

Adalet ve Kalkınma Partisi İskenderun İlçe Yönetimi, İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek’i ziyaret etti.

Makamda gerçekleşen ziyarete, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Yaran, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyesi Canan Kahraman katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek; “Siyaset halkın refah düzeyini arttırmak için yapılan eylemlerdir. Belediyeler de siyasetten daha farklı olarak yerel hizmet birimleridir. Belediyelerin bütün vatandaşlara seçimden sonra oy verdi vermedi ayrımı yapmadan, eşit olarak ve herkesi kucaklayarak, hizmeti eşit şekilde dağıtan birim olması gerekir. Zaten belediye başkanı da şehr-i eminidir. Hangi düşünceden, görüşten düşünceden olursa olsun bu böyledir. Devlet de bireyleri yurttaş olarak görmeli, alt kimliklere kör olmalıdır” dedi.

İlçe Başkanı İbrahim Yaran’ın belediye meclis üyeliği görevinde bulunduğunu anımsatan Belediye Başkanı Civelek; “Sayın Yaran’la mecliste çalıştık. Birbirimizi tanıyoruz. Halkın ihtiyacına dönük çalışma ve hizmetler yaptık. Yaptığımız bütün işler halkın çıkarına yönelik yapıldığı için meclis üyelerimizle hep birlikte her konuda beraberdik, desteklediler. Onlar da bu kentte yaşıyorlar. Belediye Meclis üyemiz Canan Kahraman da şu an burada. Ona da teşekkür ediyoruz. Hep birlikte halka hizmet ettiysek ne mutlu bize” diye konuştu.

Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Yaran da yaptığı konuşmasında; “Demokrasiye katkı verdik. Demokrasinin standardını yükselttik. Halkın yararına olan her şeye evet dedik, yararlı olmayanların karşısında durduk yaptığımız budur. Ben her zaman arkadaşlarımıza, niye evet niye hayır dediğimizi üç cümleyle halka anlatmamız gerektiğini söyledim. İki yıllık meclis üyeliğimle gurur duyuyorum. Sizlerle çalışmış olmaktan da gurur duyuyorum. Benimle ilgili çevremdeki takdir sözleri hayat sermayemdir. Hayır demek, karşı çıkmak yöntem değil. Maalesef Makro siyasette bunlar yapılıyor. Biz tabanda demokrasiyi daha iyi yaşıyoruz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here