Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Tezcan, TÜMSİAD’ı Ziyaret Etti

0
76

tümsiad ziyaret1

Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan, TÜMSİAD Hatay Şubesi’ni ziyaret etti. Başsavcı Tezcan’ı TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Av. Hasan Ertürk ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Ziyaretin ana gündem maddelerini, Suriye olayları, Gezi Parkı ve Türkiye’nin içinde bulunduğu kritik dönem oluşturdu.

TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Av. Hasan Ertürk, konuşmasının başında Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan’a nazik ziyaretinden dolayı yönetim kurulu adına teşekkür etti.

TÜMSİAD’ın tüm Hatay’ın tüm ilçelerinden oluşan bir yönetim kuruluyla farklı bir dernek olduğunu kaydeden Başkan Ertürk, Hatay’ın kalkınması için büyük çaba sarf ettiklerini vurguladı. TÜMSİAD’ın örgütlenmiş en büyük derneklerden biri olduğunu anımsatan Başkan Ertürk, yönetim ile birlikte dayanışma ve hoşgörüyü elden bırakmayarak birlik içinde olduklarını söyledi.

Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan ise TÜMSİAD üyeleriyle bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. TÜMSİAD’ın aktif çalışmalarını ilgiyle takip ettiğini ifade eden Başsavcı Ercan; “Hatay’a çok güzel eserler ve projeler kazandıracağınıza inanıyorum. Çünkü gördüğüm birlik ve beraberlik tablosu bunu gösteriyor” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Av. Hasan Ertürk, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan’a anı tabağı hediye etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here