10 Ayda 40 Kg Verdi

0
242

Uzun yıllardır kilolarıyla sorun yaşayan ve günlük yaşamında yaşadığı sıkıntılara sağlık sorunları da eklenen Fırıncı Kamran Temizkan, 10 ay önce 131 kilo olarak gittiği Özel İskenderun Gelişim Hastanesinde, Beslenme ve Diyet Uzmanı Ebru Yıldız Bozatlı’ın uyguladığı tedavi sonrası 40 kilo birden verdi.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Ebru Yıldız Bozatlı, 10 ay önce kendisine başvuran Kamran Temizkan’ın zayıflamaya tam anlamıyla karar verdiği için başarılı olduğunu belirtirken, önce inanmanın gerekliliğine vurgu yaptı.

Sabah 4 sularından her gün evinden çıkarak fırının yolunu tutan Kamran Temizkan, işi gereği gün boyu hamurlu gıdalarla beslendiği için hayatını alt üst eden kiloya ulaştı. Sadece beden olarak değil ayakkabı numarası da küçülen Temizkan, 46 numara ayakkabı giyerken artık 43 numara ayakkabı giyiyor.

Kilolu resmiyle yan yana dururken muhteşem bir değişimi sağladığı için Ebru Yıldız Bozatlı’ya teşekkür eden Kamran Temizkan, “Ben arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Gelişim Hastanesi’ne geldim ve mucize zayıflama gerçekleşti. Şimdi ben arkadaşlarıma tavsiye ediyorum” dedi.

Kamran Temizkan’ın eşi Sevda Temizkan, zayıflamaya birlikte karar verdiklerini bu arada kendisinin de fazla olan 9 kilodan kurtulduğunu belirtirken, eşinin kilolu haliyle yaşadığı sıkıntıların tarif edilemez olduğunu söyledi.

Artık daha sağlıklı ve mutlu olduklarını belirten Temizkan ailesi, sağlıklı bir yaşam için sağlıklı beslenme yöntemlerini Ebru Yıldız Bozatlı’nın reçetesiyle uyguladıklarına dikkat çektiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here