Yunus Emre Ortaokulu Öğrencileri Derecelere Doymuyor

0
26

İskenderun Doğa Koleji tarafından düzenlenen ‘Doğada bir Günüm’ konulu resim yarışmasında İskenderun Yunus Emre Ortaokulu 7-A sınıfı öğrencisi Bilal Aslıpek birinci olurken, 7-B sınıfı örgencisi Zehra Merve Tekin de ikinci oldu.

Yunus Emre Ortaokulu Müdürü Cihangir Kaya öğrencilerinin bu başarılarından dolayı öğrencilerini ve öğretmenlerini tebrik ederek; “Bir devlet okulu olarak öğrencilerimizin birçok alandaki başarıları bizleri mutlu ediyor. Özel Doğa Koleji’nde düzenlenen resim yarışmasında da bizleri şaşırtmayan 7-A sınıfı öğrencimiz Bilal Aslıpek birinci olurken, 7-B sınıfı öğrencimiz Zehra Merve Tekin de ikinci olarak bizleri gururlandırdı.

Öğretmenlerimizi öğrencilerimizin bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Yine geçtiğimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konulu resim yarışmasında da 8. sınıf öğrencimiz Meral Oğuzhan da birinci olarak bizleri onurlandırmıştı. Kendisini bir kez daha tebrik ediyorum. Başarılarımız devam edecek” diye konuştu.

Okul Müdürü Kaya yine sona olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Ramazan ve İnfak’ konulu yarışmada da yazdığı kompozisyon ile 5-B sınıfı öğrencileri Ece Su Yırtıcı’nın da birinci olduğunu söyledi. Kaya, öğrencileri Ece Su Yırtıcı ve öğretmenlerini de bu başarılarından dolayı tebrik etti. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here