Yüksel; ‘CHP Her Zaman Seçimlere Hazır’

0
29

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belen ilçe Başkanı Fevzi Yüksel, Mega Radyo’da yayınlanan, ‘Panorama’ söyleşi programının canlı yayın konuğu oldu. Yüksel, CHP’nin yapılacak erken ya da genel seçimlere her zaman hazır olduğunu söyledi.

Deneyimli gazeteci, usta radyocu Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu ‘Panorama’ programında soruları samimiyetle yanıtlayan CHP Belen ilçe Başkanı Fevzi Yüksel, Belen ilçesinin sorunlarının yanı sıra aldığı ve alamadığı hizmetleri anlatırken; “Belen halkı hizmetlerin en güzeline layık” diye konuştu.

Hatay’ın CHP’nin güçlü kalelerinden biri olduğunu ifade eden Başkan Yüksel; “Belen’de son seçimde parti olarak oylarımızı yaklaşık üç katına çıkarttık. Hatay genelinde de oylarımızı yükselttik. Yapılacak olan erken ya da genel seçimlerde de en fazla milletvekilini çıkarmak için tüm gücümüzle sahadayız. Bizler rahmetli başbakanlarımızdan Bülent Ecevit’in de dediği gibi; ‘Ne ezen, ne ezilen hakça bir düzen’ düşüncesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Cumhuriyet ve Cumhuriyet Halk Partisi kırmızıçizgimizdir” dedi.

Hatay Büyükşehir olmasından sonra son iki dönemdir Belen ilçesinin hak ettiği hizmetleri aldığını, ancak daha fazlasını hak ettiğini belirten CHP Belen ilçe Başkanı Fevzi Yüksel, görevdeki belediye başkanlarına uyum ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti, her zaman Belen halkının yanlarında oldukların söyledi.

Belen’e yeni yapılacak olan Devlet Hastanesi’nin de yatak kapasitesinin az olduğunu ifade eden Başkan Yüksel, hastanenin yatak kapasitesinin en az 50 yataklı olmasının ve cerrahi müdahalelere elverişli olmasının doğru olacağını belirtti.

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayınla gerçekleştirilen ve aynı anda karasal yayından, internet ortamından ve sosyal medya kanalından da sesli ve görsel yayınlanan ‘PANORAMA’ programının konuğu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belen ilçe Başkanı Fevzi Yüksel, Semir Yazıcı’nın sorularını samimiyetle yanıtladı.

Mega Radyo stüdyolarından canlı yayımlanan, oldukça yüksek oranda ilgi gören ‘Semir Yazıcı İle Panaroma’ söyleşi programı, FM bandı 97,7 frekansından ve eşzamanlı olarak www.megaradyoiskenderun.com internet üzerinden sesli, ayrıca Mega Medya Grubu facebook sosyal medya üzerinden de görsel ve canlı yayınlandı. Mega Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Semir Yazıcı’nın hazırlayıp sunduğu programın teknik kumanda masasını Mustafa Mert ve Şirvan Selçuk yönetti. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here