Yeşilmen; “CHP Herkes İçin Var”

0
100

CHP İskenderun İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen ve beraberindeki heyet inşaat işçilerini ziyaret etti. İşçilerle bir aresbet süre sohbet eden Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen; “Sosyal demokrat iktidar ile işçi ve emekçi hak ettiği yaşam düzenine kavuşacaktır. İlk hedefimiz yerel seçimlerdir. Unutmamalıyız ki, CHP varsa herkes için var” dedi.

Gençlerin yaptığı ziyaretten memnun olan işçiler; “Birçoğumuz hiçbir güvencemiz olmadan çalışıyoruz. İş güvenliğimiz yok, tatilimiz, bayramımız yok üstüne üstlük kazancımız bize yetmiyor. Kimsede bizim sorunlarımızla ilgilenmiyor. Dünyayı biz inşa ediyoruz ama altında kalan biz oluyoruz” şeklinde konuştu.

İnşaat işçileriyle bir süre sohbet eden CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen ise; “İnşaat işçilerinin dünyayı inşa ettiğini lakin altında kalanında yine o işçilerin olduğu bir gerçektir. İnsanların geçimini sürdürebilmeleri için inanılmaz zor şartlarda çalıştıklarının farkındayız. Bu zor şartların, bu kötü talihin değişmesi CHP’den geçmektedir. İş kazaları ve ölümleri artık bir kader olmaktan çıkmalı.

Biz CHP olarak emeğin en yüce değer olduğunu her zaman savunuyoruz. Herkes bunu bilmeli ki CHP iktidarında bu tür sorun ve engellerle karşı karşıya kalınmayacaktır. Sosyal demokrat iktidar ile işçi ve emekçi hak ettiği yaşam düzenine kavuşacaktır. İlk hedefimiz yerel seçimlerdir. Unutmamalıyız ki, CHP varsa herkes için var” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here