Nikâh Salonu 14 Şubat’ta Hizmete Girecek

0
547

İskenderun Belediyesi Özel Gündeki Açılış Töreninde Başvuran Çiftlerin Nikâhını Kıyacak

İskenderun Belediyesi’nce, sahilde bahigo yapılan yeni Nikah Salonu 14 Şubat’ta düzenlenecek açılış töreni ile hizmete girecek. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hizmete girecek yeni nikâh salonunda, bu özel gün ve tarihte nikah için başvuruda bulunan çiftlerin nikahı kıyılacak. Yeni Nikâh Salonu açılış töreni, 14 Şubat 2013 Perşembe günü 12.00-13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. Civelek; “Türkiye’nin en şık nikâh salonunu yaptık. 14 Şubat’ta hizmete açacağız. Bu güzel tesisimizin açılış törenine halkımız davetlidir. Bu özel günde nikâh için başvuruda bulunan birçok çiftimizin nikâhını kıyacağız. Denize uyum sağlayan bir yapı oldu. Hayırlı olsun” dedi.

Son Derece Kullanışlı, Şık ve Nezih Bir Nikâh Salonu Oldu

İskenderun Belediyesi yeni Nikâh Salonu, düşünülen ince detaylarla, denizin eşsiz manzarası arasında son derece kullanışlı, görsel olarak çok şık ve nezih bir nikâh salonu oldu. 1760 metrekare oturumu olan 2 katlı nikâh salonunda, gelin ve damat odaları, müdüriyet, personel odaları, mutfak, wc’ler, tesisat odası, salon ve teras bölümleri bulunuyor. Salonda nikâhın kıyılacağı bölüm, salon bölümü açılır cam sistemi olduğundan terasla birlikte çok daha fazla sayıda konuk kapasiteli olacak.

Çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistemli, dekoratif elemanlardan imal edilen nikah salonu, salon bölümü katlanır cam doğrama, giydirme cephe sistemleri, yangın, havalandırma, klima tesisatları ile son derece kullanışlı, yeni sistem inşaat teknolojilerin kullanıldığı bir yapı oldu. Salon bölümü çatı sistemi uzay kafes çatı sistemi olan Nikâh Salonu’nda, gelin ve damat için ayrı giriş de bulunuyor.

Çevre düzenlemesi son aşamaya gelen Nikâh Salonu’nda ayrıca kamera sistemleri de kuruluyor. İskenderun’da geçmiş dönemlerde evlendirme törenlerinin yapıldığı nikâh salonlarına göre, yeni Nikah Salonu geniş, ferah iç ve dış mekanıyla, İskenderun’da uzun dönem önemli bir ihtiyacı karşılayacak.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here