“Yeni Sanayi Sitesi Yeri İle İlgili Çalışmalar Sürüyor”

0
65

Kent Protokolü Sanayi Sitesi Esnafı ile Bir Araya Geldi
Başkan Tosyalı; “Yeni Sanayi Sitesi Yeri İle İlgili Çalışmalar Sürüyor”

İskenderun’un en önemli sorunlarından biri olan, şehrin içinde sıkışıp kalan sanayi sitesine yer bulunmasıyla ilgili esnaf oda başkanları ile sanayi esnafı, protokol üyeleri ile bir araya geldi.

Aşevinde düzenlenen toplantıya İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Gündeş, esnaf oda başkanları ve sanayi esnafları katıldı.

Göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar esnafların yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini kaydeden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Gündemimizde yeni sanayi sitesinin yeri ile ilgili çalışmalar var. Bu konuda çalışmalar devam ediyor. Bizler yapacağımız her şeyi kentimizin ve vatandaşlarımızın geleceği ve refahı için yapıyoruz. Gelişen ve kalkınan bir kent hedefliyoruz. Burada oda başkanlarımız ve esnaflarımızla sohbet etmeye, görüş ve önerilerinizi dinlemeye geldik. Bundan sonrada istişare ederek, yaptığımız ve yapacağımız hizmetler konusunda bilgi alışverişinde bulunacağız.

Güçlü bir İskenderun için birlik ve beraberlik içerisinde ele gönül gönüle olmaya devam edeceğiz. Bizim tek bir amacımız var. Daha modern, daha düzel, daha gelişmiş, bir İskenderun. Başka hiçbir amacımız yok. Düzenlenen toplantıya katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ardından Kaymakam İskender Yönden ve Başkan Fatih Tosyalı, esnafların sorunlarını dinleyerek istek, öneri ve taleplerini dinledi. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here