Vatandaş, Yer İşgali Denetimlerinden Memnun

0
62

bld-zabıta7İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kentteki market, bakkal ve kaldırım işgali yapan esnaflara yönelik denetim yaptı. Denetimlerin devam edeceğini ifade eden Zabıta Müdürü Mehmet Uçucu, özellikle gıda ürünleri konusunda hassas davrandıklarını belirtti. İskenderun’da özellikle kaldırım işgalleri yapan esnaflar ile ilgili çok hassas olduklarını dile getiren Uçucu, bu nedenle titiz bir çalışma sergilendiğini söyledi.

Yapılan denetimler ile yasalara riayet etmeyen esnaflara çeşitli cezalar uyguladıklarını da ifade eden Uçucu; “İskenderun Belediyesi şehrin fiziki gelişimini güzelleştirmek adına yapmış olduğu projelerin yanında vatandaşlarımızın sağlıklı ürünler alması konusunda da sorumluluk sahibidir. Bu nedenle sürekli denetimler yapmaktayız. Vatandaşlarımız özellikle son kullanma tarihi konusunda dikkatli olsunlar. Ekiplerimiz aralıksız olarak denetimlerine devam edecek” dedi.

Zabıta ekiplerinin Dumlupınar Mahallesi Ulucami Caddesi üzerinde yaptıkları denetimleri izleyen vatandaşlar ise uygulamalardan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek ekiplere teşekkür ettiler. Özellikle kaldırım işgalinden rahatsız olan mahalle sakinleri bu kontrollerin sürekli yapılmasını istedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here