Uyuşturucu Operasyonunda 25 Kişi Yakalandı

0
44

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 44 gr. esrar maddesi, 791 adet captagon hap, 3 adet ecstasy hap ele geçirilirken, 25 şahsın da haklarında yasal işlem yapıldığı bildirildi.

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonlar hakkında verilen bilgide; “Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan  (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.

Bu doğrultuda; Narkotik Suçlar kapsamında 26/04/2019 ile 03/05/2019 tarihleri arasında İlçemizde 14 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 25 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır. Söz konusu olaylar kapsamında,  44 gr. esrar maddesi, 791 adet captagon hap, 3 adet ecstasy hap ele geçirilmiştir.

İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir” şeklinde ifadelere yer verildi. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here