Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu’nda Kermes Düzenlendi

0
450

itso ilköğretim1İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu’nda kermes düzenlendi. Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen kermes açılışına, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Dönmezer, Yunusemre Mahallesi Muhtarı Ahmet Mücahitoğlu, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Okulun bahçesinde düzenlenen kermeste konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Dönmezer, belediye olarak eğitime, geleceğimiz olan çocuk ve gençlerimize önem verildiğini belirterek, kermese emeği geçenleri kutladı.

Bir gün süreli gerçekleştirilen kermeste, palyaço gösterisi ve müzikli çocuk etkinlikleri ile okul öğrencilerinden oluşan halkoyunları ekibi gösterisi de düzenlendi.

 Okulun Müdürü Hüseyin Dönmez, Müdür Baş Yardımcısı İmdat Bozkurt, Müdür Yardımcısı Yavuz Selim Yanık’ın da katıldığı kermeste, okulun atık su kanalizasyonunu yapan ve yaklaşık iki ay önce okul bahçesine oyun grubu kuran İskenderun Belediyesi’ne öğrenciler çiçekle teşekkür etti.

itso ilköğretim2

İmkanlar ölçüsünde, kentimizde ihtiyaç duyulan okulların boya, bakım ve onarımlarını, okul bahçe düzenlemeleri, atıksu kanalı olmayanların da atıksu kanal çalışmasını yapan, İskenderun Belediyesi, okulların anasınıfları için okul bahçelerine oyun grupları da kurdu.

İskenderun Belediyesi’nce, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu’nun yanı sıra, Gazi İlköğretim Okulu, Deniz Nakliyeciler Derneği İlköğretim Okulu, Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu, Kurtuluş İlköğretim Okulu, Naciye Düzen anaokulunda minik öğrenciler için de oyun grupları kuruldu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here