Soydan; “Güçlü Bir Şekilde Seçilip Gelmek İstiyoruz”

0
133

mehmet soydan6Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Soydan, yaklaşan 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi mahalle toplantılarına ara vermeden devam ediyor. Dumlupınar Mahallesi sakinlerince karşılanan Soydan, İskenderun Belediyesini Ak Parti ile bütünleştirmek istediklerini söyledi.

İskenderun’u İskenderun’a yakışır şehir haline getirmek istediğini açıklayan Soydan; “Bu şehri yeniden planlamak istiyoruz. Bu şehri daha yaşanabilir bir hale getirmek, bu şehrin ticaretini, ekonomisini büyütmek istiyoruz. Sayın Bakanımız söyledi; İskenderun’a bir kampus getirmiştik biliyorsunuz. Orayı İskenderun Teknik Üniversitesi yapmak istiyoruz inşallah. Yapacağımız işler çok. Projelerimiz çok. Ama inşallah gelecek haftadan sonra İskenderun’u bir baştan bir başa sizlerle beraber tarayacağız. Çalmadık kapı bırakmayacağız. Çünkü biz bu şehre güçlü bir şekilde seçilip gelmek istiyoruz. Hem sizlerin hakkını hukukunu hem de İskenderun’un hakkını hukukunu korumak, savunmak ve mücadele etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Soydan’a yoğun ilgi gösteren Dumlupınar Mahallesi sakinleri Soydan’ ı Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini söyleyip hatıra fotoğrafı çektirdiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here