Şerif Tosyalı’ya ‘Yılın En Başarılı Genç İşadamı’ Ödülü!

0
212

Refleks Gazetesi’nin bu yıl 5’cisini düzenlediği ‘Refleks Lokomotif Ödülleri’ sahiplerini buldu. Gazetenin ‘Yılın En Başarılı Genç İşadamı Ödülü’ Tosyalı Toyo Yönetim Kurulu Üyesi ve Osmaniye OSB Başkan Vekili Şerif Tosyalı’ya verildi.

Ödül töreninde konuşan Şerif Tosyalı, eğitim kariyerine başlarken kendine bir hedef belirlediğinin altını çizerek; “Bu hedef, yeteneklerim doğrultusunda elimden gelenin en iyisini yapmaktı. Çok şükür bu hedef beni eğitim kariyerimde iyi noktalara getirdi. İş hayatımda buna bir hedef daha ekledim. O da dürüst olmaktı. Çok şükür bu iki değerli hedef beni sizlerin huzurunda sahneye getirdi. Biz Tosyalı Holding olarak 60 yıllarda başlattığımız sanayi serüvenine bugün Türkiye’nin global çelik üreticisi olarak yoluna devam ediyor. Bu sebepten ötürü gururluyuz” dedi.

Yeni nesil olarak üzerlerine düşenin Tosyalı Holding’i Dünya’nın en saygın şirketleri arasına yazdırmak olacağına da işaret eden Tosyalı; “Bana bu ödülü layık gören tüm Refleks Gazetesi okurlarına, idarecilerine teşekkürü bir borç biliyorum. Bu ödülü Tosyalı Ailesi’nin tüm mensupları, tüm mesai arkadaşlarım ve dünümüze, bugünümüze ve yarınlarımıza inanan tüm iş ortaklarımız adına alıyor, teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden ise iş dünyası ile olan birlikteliklerinin kendilerine de dinamizm kazandırdığını kaydetti. Firmaların ürettiği her markayla, her ürünle kendilerinin de mutlu olduğuna dikkat çeken Özden; “Ben ve arkadaşlarım üretimin kutsal olduğuna inanıyoruz” dedi. Özden, bölge iş dünyası temsilcilerini güzel bir gecede bir araya getirmekten mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here