Samandağ Belediye Başkanı Nehir’e Teşekkür Plaketi

0
73

samandağ ilçe spor md1Samandağ İlçe Spor Müdürü Ceyhun Yılmaz, Belediye Başkanı Mithat Nehir’i makamında ziyaret ederek spora verdiği katkılardan dolayı İl Spor Müdürü adına teşekkür plaketi takdim etti.

Belediye Başkanı Mithat Nehir’i makamında ziyaret eden Yılmaz, Nehir’e spora verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederek; “Geçtiğimiz günlerde ilçemizde yapılan Türkiye Hentbol Şampiyonasındaki katkıları ve spora desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bu teşekkür plaketini İl Spor Müdürümüz Sayın Emrullah Taşkın adına Belediye Başkanımız Sayın Mithat Nehir’e takdim ediyorum” şeklinde konuştu.

Bu nazik ziyaret ve davranışlarından dolayı il ve ilçe spor müdürlerine teşekkür eden Başkan Nehir; “Göreve başladığı günden bu güne ilçemizdeki sportif aktivitelerin artmasına yönelik çalışmalarını gözlemlediğimiz ilçe spor müdürümüzü takdir ediyorum. Sporun toplum yaşantısındaki yeri ve öneminin farkındayız. İl müdürümüzün bu yönde gösterdikleri çabaların yanında olacağız. Eğer başarabilirsek sporu belki dar alanlardan çıkarıp bütün mahallelere yaymak amacındayız. Bu konuda diğer kurumlarla işbirliği içinde olduğumuzda başarabileceğimizi düşünüyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here