Saadetten Miting Havasında Seçim Bürosu Açılışı

0
107

saadet-payas1Saadet Partisi Payas İlçe seçim bürosunun açılışı yoğun katılımla miting havasında gerçekleştirildi. Açılışa Saadet Partisi Hatay İl Başkanı ve GİK Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan, Antakya İlçe Başkanı Nurettin Hocaoğlu, Payas Belediye Başkan Adayı Recep Baysal, Dörtyol adayı Bestami Avcı, İskenderun İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik, Payas İlçe Başkanı Cuma Arıcı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Seçim bürosu açılış töreninde büyük kalabalığa hitap eden Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Dr. Necmettin Çalışkan; “Mevcut belediye başkanları görev sürelerinde ne projeleri varsa dökmüşlerdir. Artık Payas’ta değişim ve Milli Görüş belediyeciliği zamanıdır. Payas halkının hayalinde ve gönlünde ne geçiyorsa onu görecektir” dedi.

Saadet Partisinin başka partilerle kardeş olduğunu söyleyenlere de seslenen Çalışkan; “Kardeşsek kardeşlik payımızı istiyoruz. Hem ilçe hem büyükşehrin oylanacağı bu seçimde madem kardeşiz oyunuzu büyükşehirde partinize veriyorsanız ilçelerde kardeşliğin gereği muhakkak bize verin” diye konuştu.

Siyasetin ilkesiz adamlarla yapılmayacağını haykıran Çalışkan; “Dün bir partide bugün başka bir partide olan adaylara güvenmeyin. Kim ne hizmet yaptıysa bugüne kadar yapmış olması lazımdı. Geçmişini ve bugünkü yaşantısını bildiğiniz ve yarında güveneceğiniz kimsenin yanında olmak tek çözümdür. Tünel yapacağınıza fabrika açın Antakya İskenderun arası otoban yapın” dedi.

Saadet Partisi Payas Belediye Başkan adayı Recep Baysal da gösterilen ilgi ve sevgi gösterilerine teşekkür ederek, temiz siyaset ve belediyecilik anlayışı ile büyük projelerinin olduğunu belirterek; “Eğitimci kimliği ile aranızdan biriyim. En azından binlerce öğrenci velime güveniyorum” diyerek herkesten oy istedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here